MIĘDZYNARODOWA GIEŁDA KOOPERACJI

Międzynarodowa Giełda Kooperacji CONTACT: Business Meetings.

Skutecznym narzędziem wspierającym nawiązanie nowych kontaktów kooperacyjnych jest organizowana przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Lipsku w ramach europejskiej sieci Enterprise Europe Network giełda kooperacji CONTACT: Business Meetings. W jej ramach odbywają się umówione wcześniej spotkania pomiędzy producentami, handlowcami i usługodawcami reprezentującymi przemysł poddostawczy, budowy maszyn, narzędzi i urządzeń oraz techniki produkcyjne.

Drugiego dnia targów, 8 marca 2017 roku odbędzie się, towarzysząca targom Intec i Zuliefermesse, Międzynarodowa Giełda Kooperacji CONTACT: Business Meetings. Firmy zainteresowane nawiązaniem konkretnych kontaktów biznesowych mają możliwość wzięcia udziału w giełdzie CONTACT. Jest ona organizowana w ramach europejskiej sieci "enterprise europe network". Wybór partnerów do spotkań odbywa się na kilka miesięcy przed targami, natomiast rozmowy kooperacyjne mają miejsce w trakcie trwania imprezy. Dla polskich uczestników, zarówno dla wystawców, jak i dla odwiedzających z branży udział w giełdzie jest bezpłatny. W celu zgłoszenia swojego udziału należy do dnia 27 lutego 2017 roku wypełnić on-line formularz profilu firmy, który znajduje się na: www.b2match.eu/contact2017.


 


NAJNOWSZA INFORMACJA PRASOWA

Ogromne zainteresowanie lipskim duetem przemysłowym Intec i Z 2019

  Na niemal rok przed targami liczba zgłoszonych wystawców na targi Intec i Zuliefermesse jest imponująca. Zapowiada to nie tylko udaną imprezę, ale również potwierdza, jak ważne dla branży jest spotkanie w Lipsku. Tak duża liczba zgłoszonych firm pozwala na rozpoczęcie lokalizacji na halach już w kwietniu tego......