DLACZEGO WARTO ODWIEDZIĆ?

1. Spotkanie całej branży kosmetyczno-chemicznej


Targi CosmeticBusiness Poland to dla właścicieli marek, producentów kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych oraz chemii gospodarstwa domowego okazja do nawiązania kluczowych kontaktów z dostawcami niezbędnych produktów i usług. Biznesowa atmosfera targów sprzyja rozmowom handlowym i kontraktacjom oraz wymianie poglądów na temat aktualnych trendów i kierunku rozwoju rynku.

2. Kompleksowa oferta


W jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami i kompleksową ofertą produktów i usług dla produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych, środków czystości oraz chemii gospodarstwa domowego - od projektu produktu, poprzez jego surowce, produkcję, aż po opakowania i działania marketingowe niezbędne przy wprowadzaniu produktu na rynek.

  

3. Efektywność


CosmeticBusiness Poland to jedyne targi w Polsce dla branży kosmetyczno-chemicznej. Oferta wystawców oraz tematyka targów dostosowana jest dokładnie do potrzeb branży. Podczas dwóch dni będą mieć Państwo okazję do pełnego przeglądu najnowszej oferty na rynku oraz do wypracowania koncepcji dla nowych produktów zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. 

4. Przestrzeń dla biznesu


Targi CosmeticBusiness Poland to miejsce spotkania producentów kosmetyków i chemii gospodarstwa domowego z dostawcami produktów i usług dla branży kosmetyczno-chemicznej. Wstęp na targi mają tylko przedstawiciele branży kosmetycznej oraz pokrewnych branż takich jak farmaceutycznej, środków czystości, chemii gospodarstwa domowego i detergentów. Ta wąska specjalizacja gwarantuje biznesową atmosferę targów i przestrzeń dla rozmów w profesjonalnym gronie.

 


+ Najnowsza informacja prasowa +

CosmeticBusiness Poland 2021 odwołane oraz nowy termin CosmeticBusiness w Monachium

Z uwagi na trudną sytuację związaną z trwającą pandemią koronawirusa, termin targów CosmeticBusiness planowany na 9 i 10 czerwca 2021 roku został przesunięty na jesień. Organizator imprezy - Leipziger Messe - podjął taką decyzję wspólnie z zespołem doradczym targów, w skład którego wchodzą renomowani......