AKTUALNOŚCI

Z 2021 - rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń wystawców

Rozpoczęły się przygotowania do 16-tej edycji wiodących w Europie targów dostawców dla przemysłu. Zainteresowane udziałem firmy od dziś mogą uzupełniać formularze zgłoszeniowe. 

Targi Zuliefermesse stanowią dla przedsiębiorców z branży metalowej, tworzyw sztucznych oraz przedsiębiorstw poddostawczych dla wszystkich sektorów przemysłu jedne z istotniejszych targów branżowych w Europie. Do grona wystawców należą duże, średnie, jak i małe zakłady produkcyjne będące dostawcami modułów, komponentów i części m.in. dla: sektora budowy maszyn, urządzeń i narzędzi, motoryzacji, maszyn rolniczych, pojazdów szynowych, elektroniki, elektrotechniki, sektora tworzyw sztucznych, przemysłu lotniczego, medycyny, przemysłu optycznego, instalacji energetycznych oraz zakłady poszukujące zleceń związanych z produkcją indywidualną i usługami przemysłowymi.

Podczas ostatniej edycji targów Zuliefermesse oraz Intec w 2019 roku obecnych było 1 324 wystawców z 31 krajów oraz 24 400 odwiedzających z 41 krajów.

Formularze zgłoszeniowe dostępne są od dzisiaj on-line. W przypadku pytań, prosimy o kontakt z firmą Targi Lipskie Polska Sp. z o.o.

 


NAJNOWSZA INFORMACJA PRASOWA

Sukces edycji 2019 duetu targowego Intec i Zuliefermesse

Sukces edycji 2019 duetu targowego Intec i Zuliefermesse Tegoroczna edycja duetu targowego Intec i Zuliefermesse, stanowiąca pierwsze istotne w 2019 roku spotkanie dla branży obróbki metali, maszynowej oraz poddostawczej, odnotowała po raz kolejny bardzo zadowalające wyniki: 24 400 odwiedzających z 41 krajów (2017: 24 200 z 35......