INFORMACJE PRASOWE

Targi Intec i Zuliefermesse zapraszają do Lipska na oficjalne otwarcie europejskiego roku targowego 2019 dla branży obróbki metali, branży maszynowej i poddostawczej


Duże zainteresowanie przyszłoroczną edycją targów Intec oraz Z - lipskie targi przemysłowe cenią sobie obecność wystawców i odwiedzających z Polski

W dniach od 5 do 8 lutego 2019 roku w Lipsku odbędzie się kolejna edycja duetu targowego Intec i Zuliefermesse, stanowiąca pierwszą istotną w przyszłym roku w Europie platformę spotkań targowych dla branży obróbki metali, maszynowej oraz poddostawczej. Przyszłoroczna edycja duetu przemysłowego cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Swoją ofertę w ramach obu imprez zaprezentuje łącznie ponad 1 300 wystawców. Dla polskich wystawców oraz odwiedzających udział w tym wydarzeniu stanowi znakomitą okazję do nawiązywania międzynarodowych kontaktów biznesowych.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z liczby zgłoszonych na ten moment wystawców. Świadczy to o silnej pozycji naszego duetu targowego na tle europejskich targów przemysłowych", mówi Markus Geisenberger, Dyrektor Generalny Leipziger Messe GmbH, i dodaje: „Odwiedzający będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą wystawców, którzy zaprezentują wszystkie etapy produkcji przemysłowej - od narzędzi, części, komponentów i usług produkcyjnych poprzez obrabiarki, centra obróbcze, linie produkcyjne, aż po automatyzację produkcji". Podczas edycji 2019 swoje innowacyjne produkty i usługi zaprezentuje ponad 1 300 wystawców.

Bogata oferta duetu przemysłowego

W 2019 roku wśród wystawców targów Intec znajdą się światowi liderzy z branży, w tym m.in. AVIA S.A., Balluff GmbH, Bosch Rexroth AG, FANUC AG, Mitsubishi Electric Europe, Panasonic Industry Europe, Simens AG, TRUMPF, czy Yamazaki Mazak. Również dla małych i średnich przedsiębiorstw impreza ta stanowi atrakcyjną platformę do nawiązywania kontaktów biznesowych. Powierzchnia wystawiennicza targów Intec została na ten moment prawie w całości sprzedana - pozostały już tylko ostatnie wolne stoiska.

Przygotowania do targów Zuliefermesse również przebiegają obiecująco - poddostawcy prezentować będą najnowsze usługi produkcyjne oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne. Targi Zuliefermesse są największą w Europie imprezą B2B dla branży metalowej i poddostawczej dla przemysłu. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą części i komponentów z metalu, tworzyw sztucznych i innych nowatorskich materiałów, a także z ofertą konstrukcji lekkich, skierowaną m.in. do przemysłu motoryzacyjnego, maszynowego, medycznego, optycznego, lotniczego, tworzyw sztucznych, elektroniki i elektrotechniki.

Wystawcy z całej Europy, silna reprezentacja firm z Saksonii

Podczas zbliżającej się edycji targów Intec będzie można spotkać przedstawicielstwa dużych niemieckich Centrów Budowy Maszyn z Badenii-Wirtembergii, Bawarii, Nadrenii Północnej-Westfalii i Saksonii. Nie zabraknie także przedsiębiorstw pochodzących spoza Niemiec - wśród nich najliczniejszą grupę stanowią wystawcy z Włoch, Austrii i Szwajcarii. Targi Zuliefermesse przyciągają wystawców zarówno ze wszystkich niemieckich regionów przemysłowych, jak również firmy pochodzące spoza Niemiec - w tym przede wszystkim z Europy.


Do grona wystawców obu imprez targowych należeć będą, oprócz licznych firm z Europy także przedsiębiorstwa z samej Saksonii. Swój udział zgłosiło już łącznie ponad 300 firm i instytucji z tego landu. Na żadnych innych targach w Niemczech saksoński przemysł budowy maszyn i przemysł poddostawczy nie są tak silnie reprezentowane.  


Made in Poland


Polska ma dla targów Intec oraz Z szczególne znaczenie, i to nie tylko ze względu na swoje geograficzne położenie, ale przede wszystkim ze względu na gospodarczą współpracę obu krajów. Co dwa lata duet targów jest istotnym miejscem polsko - niemieckich spotkań dla firm, instytucji i organizacji. Do grona wystawców przyszłorocznej edycji należy m.in. Bydgoski Klaster Przemysłowy, który na powierzchni 70 metrów kwadratowych zaprezentuje siedem firm ze swojego regionu, a wśród nich: Zakład Narzędziowy EKOPLAST Roman Glazik, Kaplast sp. z o.o., Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych APLEX sp. z o.o., KONEK PSN sp. j., HPT Innovation sp. z o.o., Zakład Produkcji Form, Narzędzi Specjalnych i Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych GRAFORM Stanisław Grabowski, Fatpol Tools sp. z o.o.. Polskie firmy od lat chętnie prezentują się na targach poddostawców, zyskując z powodzeniem nowych klientów. W przyszłym roku swoje usługi zaprezentują m.in.: MM Systemy z Kątów Wrocławskich, kierujący swoje usługi głównie do branży automotive - od pojedynczych elementów, po produkcję seryjną. Wtryskownia 24 podczas targów poddostawców zaprezentuje swoje możliwości wykonania detali na 16 wtryskarkach, którymi dysponuje. Swoje produkty przedstawi także firma AKPOL - producent regranulatów z Kraśnika.

W ramach targów Intec odwiedzający będą mieli szansę poznać i nawiązać kontakt z producentem specjalistycznego separatora oleju, firmą Ecoster. 

Przyszłość produkcji - wystawy i fora  

Targom towarzyszyć będzie bogaty program konferencji, w ramach którego organizatorzy przygotowali wiele interesujących wydarzeń. „Nowe technologie wytwarzania w praktyce - produkcja przyrostowa + technologie hybrydowe" - pod tym tytułem zaplanowano wystawę specjalną, której premiera będzie miała miejsce w 2019 roku. Odwiedzający będą mieli szansę z bliska zobaczyć eksponaty, które powstały w wyniku połączenia klasycznych procesów produkcyjnych z nowymi technologiami. Na przykładzie wdrożonych rozwiązań forum ekspertów przedstawi najnowsze osiągnięcia techniczne.

Współczesny przemysł bazuje na inteligentnych systemach nowej generacji, które są ze sobą zintegrowane na wielu płaszczyznach, a kluczową rolę odgrywa tutaj sensoryka. Podczas wystawy specjalnej „Sensoryka - na drodze do inteligentnego produktu. Rozwiązania, trendy, możliwości." uwaga skupiona będzie na korzyściach wynikających z zastosowania inteligentnych rozwiązań oraz na wyzwaniach towarzyszących opracowywaniu innowacji.


Wyzwania i szanse dla nowych rodzajów napędów


Po raz pierwszy podczas duetu targowego Intec i Z odbywać się będzie Branżowe Forum „new mobility". Wydarzenie to organizowane jest przez Leipziger Messe we współpracy z Klastrem ACOD Automotive Cluster Ostdeutschland. W ramach forum, w dniu 7 lutego, eksperci ze świata przemysłu i polityki zaprezentują przykłady wdrożeń oraz strategie działania z zakresu nowych rodzajów napędu. Dr Deliane Träber, kierownik pionu targów przemysłowych Leipziger Messe podkreśla wagę tego wydarzenia: „Forum „new mobility" stanowi istotną platformę do dyskusji na temat wyzwań i szans przed jakimi stoi sektor produkcyjny i poddostawczy w dobie wdrażania nowych rodzajów napędu. Tematyka ta zalicza się do najistotniejszych zagadnień, jakie poruszane są podczas naszych targów Intec i Z".

Droga do sukcesu dla Hidden Champions

Hidden Champions - Ukryci Czempioni to innowacyjne firmy średniej wielkości, będące dostawcami specjalistycznych produktów i usług na tak wysokim poziomie, że wypracowały sobie miano regionalnych, a czasem nawet światowych liderów w swojej dziedzinie. To zjawisko jest obecnie na tyle popularne i istotne w przemyśle, że Saksońskie Ministerstwo Gospodarki, Pracy i Transportu podjęło się organizacji Międzynarodowej Konferencji Przemysłowej „Industry‘s Hidden Champions - historie ukrytych liderów rynku". W dniu 5 lutego uczestnicy Forum będą mogli zapoznać się z historiami wybranych firm, które osiągnęły pozycję lidera i miano Hidden Champions. Forum ma stanowić źródło inspiracji i konkretnych porad dla wypracowania własnych strategii rozwoju.

Wsparcie dla internacjonalizacji współpracy

Istotnym celem duetu targów przemysłowych w Lipsku jest wspieranie międzynarodowej współpracy przedsiębiorców i instytucji. W tym celu w ramach targów zorganizowane zostaną fora kooperacji oraz międzynarodowe spotkania. W dniu 6 lutego odbędzie się XIII Polsko-Saksońskie Forum Gospodarcze, organizowane przez Saksońskie Ministerstwo Gospodarki, Pracy i Transportu oraz Saksońską Agencję Wspierania Gospodarki (WFS) we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego. Forum jest istotną platformą współpracy dla innowacyjnych firm z obu regionów i służy nawiązywaniu kontaktów kooperacyjnych, wymianie doświadczeń oraz uzyskaniu informacji o planowanych projektach i aktualnych dążeniach potencjalnych partnerów. W dniu 7 lutego Saksońska Agencja Wspierania Gospodarki jest organizatorem „Spotkania Państw 4.0 - Saksonia-Polska-Czechy-Rumunia", w ramach którego odbędą się inspirujące wykłady, a na zakończenie uczestnicy będą mieli okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych podczas Business-Speed-Dating.

Spotkania B2B - giełda kooperacji Business Meetings „CONTACT"

Targi Intec oraz Z stanowią profesjonalną platformę wspierającą nawiązywanie nowych relacji biznesowych, a także dbanie o dotychczasowe kontakty. Jak co dwa lata, tak i w 2019 roku europejska sieć Enterprise Europe Network zaprasza do udziału w giełdzie kooperacji Business Meetings „CONTACT". Celem giełdy jest ułatwienie pierwszego kontaktu przedsiębiorstwom zainteresowanym nawiązaniem międzynarodowej współpracy. Do grona uczestników należą firmy oferujące nowe technologie, innowacyjne rozwiązania oraz poszukujące potencjalnych partnerów do kooperacji oraz do realizacji wspólnych projektów. Przyszłoroczna, 13-sta edycja giełdy odbywać się będzie w dniu 6 lutego 2019 roku, a udział w niej można zgłaszać do dnia 31 stycznia 2019 roku tworząc profil firmy za pomocą formularzy on-line. Dla wystawców oraz dla odwiedzających spoza Niemiec udział w giełdzie jest bezpłatny.

 

Informacje na temat targów Intec i Zuliefermesse

Najbliższa edycja duetu targowego Intec i Zuliefermesse odbędzie się w dniach od 5 do 8 lutego 2019 roku w Lipsku. W latach nieparzystych targi Intec są pierwszą istotną imprezą targową dla przemysłu obróbki metali w Niemczech i Europie. Swoim zakresem obejmują maszyny, centra obróbcze, narzędzia, zautomatyzowane systemy produkcyjne oraz zaawansowane technologie obróbki metalu. Targi Zuliefermesse należą do wiodących w Europie imprez B2B dla branży poddostawczej dla przemysłu. Ich oferta, obejmująca m.in. detale, części, komponenty oraz usługi przemysłowe, skierowana jest przede wszystkim do odbiorców z sektora maszynowego, urządzeń, narzędzi oraz motoryzacyjnego. 


Kontakt dla prasy:
Christian Heinz, rzecznik prasowy targów Intec i Zuliefermesse
Leipziger Messe GmbH
tel.: +49 (0)341 / 678 6514
e-mail: c.heinz@lei 

Duże zainteresowanie przyszłoroczną edycją targów Intec oraz Z - lipskie targi przemysłowe cenią sobie obecność wystawców i odwiedzających z Polski

W dniach od 5 do 8 lutego 2019 roku w Lipsku odbędzie się kolejna edycja duetu targowego Intec i Zuliefermesse, stanowiąca pierwszą istotną                      w przyszłym roku w Europie platformę spotkań targowych dla branży obróbki metali, maszynowej oraz poddostawczej. Przyszłoroczna edycja duetu przemysłowego cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Swoją ofertę w ramach obu imprez zaprezentuje łącznie ponad 1 300 wystawców. Dla polskich wystawców oraz odwiedzających udział w tym wydarzeniu stanowi znakomitą okazję do nawiązywania międzynarodowych kontaktów biznesowych.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z liczby zgłoszonych na ten moment wystawców. Świadczy to o silnej pozycji naszego duetu targowego na tle europejskich targów przemysłowych", mówi Markus Geisenberger, Dyrektor Generalny Leipziger Messe GmbH, i dodaje: „Odwiedzający będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą wystawców, którzy zaprezentują wszystkie etapy produkcji przemysłowej - od narzędzi, części, komponentów i usług produkcyjnych poprzez obrabiarki, centra obróbcze, linie produkcyjne, aż po automatyzację produkcji". Podczas edycji 2019 swoje innowacyjne produkty i usługi zaprezentuje ponad 1 300 wystawców.

 

Bogata oferta duetu przemysłowego

 

W 2019 roku wśród wystawców targów Intec znajdą się światowi liderzy z branży, w tym m.in. AVIA S.A., Balluff GmbH, Bosch Rexroth AG, FANUC AG, Mitsubishi Electric Europe, Panasonic Industry Europe, Simens AG, TRUMPF, czy Yamazaki Mazak. Również dla małych i średnich przedsiębiorstw impreza ta stanowi atrakcyjną platformę do nawiązywania kontaktów biznesowych. Powierzchnia wystawiennicza targów Intec została na ten moment prawie w całości sprzedana - pozostały już tylko ostatnie wolne stoiska.


Przygotowania do targów Zuliefermesse również przebiegają obiecująco - poddostawcy prezentować będą najnowsze usługi produkcyjne oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne. Targi Zuliefermesse są największą w Europie imprezą B2B dla branży metalowej i poddostawczej dla przemysłu. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą części i komponentów z metalu, tworzyw sztucznych i innych nowatorskich materiałów, a także z ofertą konstrukcji lekkich, skierowaną m.in. do przemysłu motoryzacyjnego, maszynowego, medycznego, optycznego, lotniczego, tworzyw sztucznych, elektroniki i elektrotechniki.

 

Wystawcy z całej Europy, silna reprezentacja firm z Saksonii


Podczas zbliżającej się edycji targów Intec będzie można spotkać przedstawicielstwa dużych niemieckich Centrów Budowy Maszyn z Badenii-Wirtembergii, Bawarii, Nadrenii Północnej-Westfalii i Saksonii. Nie zabraknie także przedsiębiorstw pochodzących spoza Niemiec - wśród nich najliczniejszą grupę stanowią wystawcy z Włoch, Austrii i Szwajcarii. Targi Zuliefermesse przyciągają wystawców zarówno ze wszystkich niemieckich regionów przemysłowych, jak również firmy pochodzące spoza Niemiec - w tym przede wszystkim z Europy.


Do grona wystawców obu imprez targowych należeć będą, oprócz licznych firm z Europy także przedsiębiorstwa z samej Saksonii. Swój udział zgłosiło już łącznie ponad 300 firm i instytucji z tego landu. Na żadnych innych targach w Niemczech saksoński przemysł budowy maszyn i przemysł poddostawczy nie są tak silnie reprezentowane.  


Made in Poland


Polska ma dla targów Intec oraz Z szczególne znaczenie, i to nie tylko ze względu na swoje geograficzne położenie, ale przede wszystkim ze względu na gospodarczą współpracę obu krajów. Co dwa lata duet targów jest istotnym miejscem polsko - niemieckich spotkań dla firm, instytucji i organizacji. Do grona wystawców przyszłorocznej edycji należy m.in. Bydgoski Klaster Przemysłowy, który na powierzchni 70 metrów kwadratowych zaprezentuje siedem firm ze swojego regionu, a wśród nich: Zakład Narzędziowy EKOPLAST Roman Glazik, Kaplast sp. z o.o., Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych APLEX sp. z o.o., KONEK PSN sp. j., HPT Innovation sp. z o.o., Zakład Produkcji Form, Narzędzi Specjalnych i Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych GRAFORM Stanisław Grabowski, Fatpol Tools sp. z o.o.. Polskie firmy od lat chętnie prezentują się na targach poddostawców, zyskując z powodzeniem nowych klientów. W przyszłym roku swoje usługi zaprezentują m.in.: MM Systemy z Kątów Wrocławskich, kierujący swoje usługi głównie do branży automotive - od pojedynczych elementów, po produkcję seryjną. Wtryskownia 24 podczas targów poddostawców zaprezentuje swoje możliwości wykonania detali na 16 wtryskarkach, którymi dysponuje. Swoje produkty przedstawi także firma AKPOL - producent regranulatów z Kraśnika.

W ramach targów Intec odwiedzający będą mieli szansę poznać i nawiązać kontakt z producentem specjalistycznego separatora oleju, firmą Ecoster.


Od wielu lat Targi Lipskie Polska Sp. z o.o., jako przedstawicielstwo Targów Lipskich na Polskę, jest organizatorem Polskiego Stoiska. Na wspólnej powierzchni swoje usługi zaprezentują rodzime firmy - ich lista już wkrótce dostępna będzie on-line na stronie: www.poddostawcy.pl .


 

Przyszłość produkcji - wystawy i fora  

 

Targom towarzyszyć będzie bogaty program konferencji, w ramach którego organizatorzy przygotowali wiele interesujących wydarzeń. „Nowe technologie wytwarzania w praktyce - produkcja przyrostowa + technologie hybrydowe" - pod tym tytułem zaplanowano wystawę specjalną, której premiera będzie miała miejsce w 2019 roku. Odwiedzający będą mieli szansę z bliska zobaczyć eksponaty, które powstały w wyniku połączenia klasycznych procesów produkcyjnych z nowymi technologiami. Na przykładzie wdrożonych rozwiązań forum ekspertów przedstawi najnowsze osiągnięcia techniczne.

Współczesny przemysł bazuje na inteligentnych systemach nowej generacji, które są ze sobą zintegrowane na wielu płaszczyznach, a kluczową rolę odgrywa tutaj sensoryka. Podczas wystawy specjalnej „Sensoryka - na drodze do inteligentnego produktu. Rozwiązania, trendy, możliwości." uwaga skupiona będzie na korzyściach wynikających z zastosowania inteligentnych rozwiązań oraz na wyzwaniach towarzyszących opracowywaniu innowacji.


Wyzwania i szanse dla nowych rodzajów napędów


Po raz pierwszy podczas duetu targowego Intec i Z odbywać się będzie Branżowe Forum „new mobility". Wydarzenie to organizowane jest przez Leipziger Messe we współpracy z Klastrem ACOD Automotive Cluster Ostdeutschland. W ramach forum, w dniu 7 lutego, eksperci ze świata przemysłu i polityki zaprezentują przykłady wdrożeń oraz strategie działania z zakresu nowych rodzajów napędu. Dr Deliane Träber, kierownik pionu targów przemysłowych Leipziger Messe podkreśla wagę tego wydarzenia: „Forum „new mobility" stanowi istotną platformę do dyskusji na temat wyzwań i szans przed jakimi stoi sektor produkcyjny i poddostawczy w dobie wdrażania nowych rodzajów napędu. Tematyka ta zalicza się do najistotniejszych zagadnień, jakie poruszane są podczas naszych targów Intec i Z".


Droga do sukcesu dla Hidden Champions

 

Hidden Champions - Ukryci Czempioni to innowacyjne firmy średniej wielkości, będące dostawcami specjalistycznych produktów i usług na tak wysokim poziomie, że wypracowały sobie miano regionalnych, a czasem nawet światowych liderów w swojej dziedzinie. To zjawisko jest obecnie na tyle popularne i istotne w przemyśle, że Saksońskie Ministerstwo Gospodarki, Pracy i Transportu podjęło się organizacji Międzynarodowej Konferencji Przemysłowej „Industry‘s Hidden Champions - historie ukrytych liderów rynku". W dniu 5 lutego uczestnicy Forum będą mogli zapoznać się z historiami wybranych firm, które osiągnęły pozycję lidera i miano Hidden Champions. Forum ma stanowić źródło inspiracji i konkretnych porad dla wypracowania własnych strategii rozwoju.

 

Wsparcie dla internacjonalizacji współpracy


Istotnym celem duetu targów przemysłowych w Lipsku jest wspieranie międzynarodowej współpracy przedsiębiorców i instytucji. W tym celu w ramach targów zorganizowane zostaną fora kooperacji oraz międzynarodowe spotkania. W dniu 6 lutego odbędzie się XIII Polsko-Saksońskie Forum Gospodarcze, organizowane przez Saksońskie Ministerstwo Gospodarki, Pracy i Transportu oraz Saksońską Agencję Wspierania Gospodarki (WFS) we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego. Forum jest istotną platformą współpracy dla innowacyjnych firm z obu regionów i służy nawiązywaniu kontaktów kooperacyjnych, wymianie doświadczeń oraz uzyskaniu informacji o planowanych projektach i aktualnych dążeniach potencjalnych partnerów. W dniu 7 lutego Saksońska Agencja Wspierania Gospodarki jest organizatorem „Spotkania Państw 4.0 - Saksonia-Polska-Czechy-Rumunia", w ramach którego odbędą się inspirujące wykłady, a na zakończenie uczestnicy będą mieli okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych podczas Business-Speed-Dating.

Spotkania B2B - giełda kooperacji Business Meetings „CONTACT"

Targi Intec oraz Z stanowią profesjonalną platformę wspierającą nawiązywanie nowych relacji biznesowych, a także dbanie o dotychczasowe kontakty. Jak co dwa lata, tak i w 2019 roku europejska sieć Enterprise Europe Network zaprasza do udziału w giełdzie kooperacji Business Meetings „CONTACT". Celem giełdy jest ułatwienie pierwszego kontaktu przedsiębiorstwom zainteresowanym nawiązaniem międzynarodowej współpracy. Do grona uczestników należą firmy oferujące nowe technologie, innowacyjne rozwiązania oraz poszukujące potencjalnych partnerów do kooperacji oraz do realizacji wspólnych projektów. Przyszłoroczna, 13-sta edycja giełdy odbywać się będzie w dniu 6 lutego 2019 roku, a udział w niej można zgłaszać do dnia 31 stycznia 2019 roku tworząc profil firmy za pomocą formularzy on-line. Dla wystawców oraz dla odwiedzających spoza Niemiec udział w giełdzie jest bezpłatny.

 

Informacje na temat targów Intec i Zuliefermesse

Najbliższa edycja duetu targowego Intec i Zuliefermesse odbędzie się w dniach od 5 do 8 lutego 2019 roku w Lipsku. W latach nieparzystych targi Intec są pierwszą istotną imprezą targową dla przemysłu obróbki metali w Niemczech i Europie. Swoim zakresem obejmują maszyny, centra obróbcze, narzędzia, zautomatyzowane systemy produkcyjne oraz zaawansowane technologie obróbki metalu. Targi Zuliefermesse należą do wiodących w Europie imprez B2B dla branży poddostawczej dla przemysłu. Ich oferta, obejmująca m.in. detale, części, komponenty oraz usługi przemysłowe, skierowana jest przede wszystkim do odbiorców z sektora maszynowego, urządzeń, narzędzi oraz motoryzacyjnego. 


Kontakt dla prasy:
Christian Heinz, rzecznik prasowy targów Intec i Zuliefermesse
Leipziger Messe GmbH
tel.: +49 (0)341 / 678 6514
e-mail: c.heinz@leipziger-messe.de

Kontakt w Polsce:

Magdalena Dziemidek, Targi Lipskie Polska Sp. z o.o.
tel.: +48 22 414 44 71, 72, 73

e-mail: info@targilipskie.pl

 

Targi Intec: www.messe-intec.de, www.targi-intec.pl

Targi Zuliefermesse: www.zuliefermesse.de, www.poddostawcy.pl

Targi Lipskie Polska Sp. z o.o.: www.targilipskie.pl

Leipziger Messe GmbH: www.leipziger-messe.depziger-messe.de

Kontakt w Polsce:

Magdalena Dziemidek, Targi Lipskie Polska Sp. z o.o.
tel.: +48 22 414 44 71, 72, 73

e-mail: info@targilipskie.pl

 

Targi Intec: www.messe-intec.de, www.targi-intec.pl

Targi Zuliefermesse: www.zuliefermesse.de, www.poddostawcy.pl

Targi Lipskie Polska Sp. z o.o.: www.targilipskie.pl
Leipziger Messe GmbH: www.leipziger-messe.de


 


NAJNOWSZA INFORMACJA PRASOWA

Sukces edycji 2019 duetu targowego Intec i Zuliefermesse

Sukces edycji 2019 duetu targowego Intec i Zuliefermesse Tegoroczna edycja duetu targowego Intec i Zuliefermesse, stanowiąca pierwsze istotne w 2019 roku spotkanie dla branży obróbki metali, maszynowej oraz poddostawczej, odnotowała po raz kolejny bardzo zadowalające wyniki: 24 400 odwiedzających z 41 krajów (2017: 24 200 z 35......