INFORMACJE PRASOWE

Ogromne zainteresowanie lipskim duetem przemysłowym Intec i Z 2019


Na niemal rok przed targami liczba zgłoszonych wystawców na targi Intec i Zuliefermesse jest imponująca. Zapowiada to nie tylko udaną imprezę, ale również potwierdza, jak ważne dla branży jest spotkanie w Lipsku. Tak duża liczba zgłoszonych firm pozwala na rozpoczęcie lokalizacji na halach już w kwietniu tego roku.

 

Wspólne stoisko Bydgoskiego Klastra Przemysłowego - siedem firm z regionu wśród wystawców targów Z 2019.


Lipsk na początku lutego przyszłego roku będzie najważniejszym miejscem wiosennych spotkań zarówno dla wiodących przedsiębiorstw z branży budowy obrabiarek, obróbki metali oraz dostawców komponentów, jak i dla małych oraz średnich firm z całej Europy.


Ostatnia edycja duetu targów przemysłowych, która odbyła się w 2017 roku, zakończyła się dużym sukcesem. Imponująca liczba wystawców 1 382 z 30 krajów potwierdziła, że są one ważne dla przedsiębiorców z całej Europy. Nadchodząca edycja z pewnością potwierdzi ten sukces. „W marcu mieliśmy okazję do przeprowadzenia rozmów z naszymi partnerami, wystawcami oraz firmami, które po raz pierwszy planują dołączyć do grona wystawców. Od wszystkich usłyszeliśmy, że lipski duet targowy to strategiczna impreza i obecność na niej jest niemalże obowiązkowa. Już pod koniec kwietnia planujemy rozpoczęcie lokalizacji zgłoszonych wystawców targów Intec i zaproponowanie im dogodnych miejsc na halach. Planowanie hali targów poddostawców rozpoczniemy latem tego roku," - mówi Kersten Bunke, dyrektor targów.


Również polskie firmy planują dołączyć do grona wystawców duetu przemysłowego w Lipsku. Na ten moment swój udział w targach Zuliefermesse zgłosił Bydgoski Klaster Przemysłowy, który na powierzchni 70 metrów kwadratowych zaprezentuje siedem firm ze swojego regionu, a wśród nich: Zakład Narzędziowy EKOPLAST Roman Glazik, Kaplast sp. z o.o., Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych APLEX sp. z o.o., KONEK PSN sp. j., HPT Innovation sp. z o.o., Zakład Produkcji Form, Narzędzi Specjalnych i Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych GRAFORM Stanisław Grabowski, Fatpol Tools sp. z o.o.. Trwają rozmowy z innymi Klastrami oraz z indywidualnymi przedsiębiorcami, którzy planują swój udział w targach Intec oraz Zuliefermesse.


Program konferencji uzupełni merytoryczną ofertę targów


Tradycyjnie już podczas targów odbywać się będą wydarzenia towarzyszące - konferencje, fora i panele dyskusyjne, które wzbogacą ofertę targów o zagadnienia merytoryczne oraz tematy ważne dla ciągle rozwijającej się branży przemysłowej. „Nowe technologie - produkcja przyrostowa i hybrydowa" to jeden z tematów, który omawiany będzie przez ekspertów z branży. Na zaprezentowanych przykładach uczestnicy będą mogli przekonać się, jak produkcja przyrostowa zazębia się z rozwojem technologicznym konstrukcji lekkich. Towarzyszące targom forum eksperckie będzie trwało przez cztery targowe dni, co pozwoli uczestnikom na poznanie nowości i rozwiązań przyszłości.


Ważnymi tematami będą również cyfryzacja, sensoryka, inteligentne rozwiązania dla produkcji, a także rozwiązania mobilne i ich wpływ na branże poddostawczą i produkcyjną. Szczegółowy program wydarzeń towarzyszących zostanie przedstawiony w drugiej połowie roku.


Więcej informacji o targach:

www.poddostawcy.pl www.targi-intec.pl

www.messe-intec.de www.zuliefermesse.de


 


 


NAJNOWSZA INFORMACJA PRASOWA

Sukces edycji 2019 duetu targowego Intec i Zuliefermesse

Sukces edycji 2019 duetu targowego Intec i Zuliefermesse Tegoroczna edycja duetu targowego Intec i Zuliefermesse, stanowiąca pierwsze istotne w 2019 roku spotkanie dla branży obróbki metali, maszynowej oraz poddostawczej, odnotowała po raz kolejny bardzo zadowalające wyniki: 24 400 odwiedzających z 41 krajów (2017: 24 200 z 35......